MAXIM / Asociații recrutează avocat definitiv

18.05.2021

CE CĂUTĂM

Pentru a face parte din echipa noastră, sunt relevante următoarele condiții minime, generale:

– cunoștințe teoretice și practice solide în domenii precum dreptul afacerilor (cu predilecție contracte, insolvență și societar), contencios administrativ și fiscal, urbanism, real estate;– persoană organizată, responsabilă, cu o gândire analitică, inventivă și pro-activă, care să poată lucra și performa în echipă;
– dornic/ă de evoluție profesională;
– comunicator abil și eficient, flexibil și adaptabil;
– excelente abilități în materie de redactare juridică;
– cunoștințe avansate de limba engleză, inclusiv din perspectivă juridică (cunoașterea unei alte limbi de circulație internațională fiind un avantaj);
– cunoștințe de operare PC, pachet MS Office;
– deținerea unui carnet de conducere categoria B constituie un avantaj.

Este importantă compatibilitatea de viziune cu echipa deja existentă.

DETALII PENTRU APLICARE

Persoanele interesate sunt rugate să transmită un email cu CV și o scrisoare de intenție pe adresa: office@maxim-asociatii.ro  sau via secțiunea Cariere– urmând să ne întâlnim cu acei candidați care par a se potrivi cu actualul colectiv, și care corespund exigențelor căutate.

Anunțul este valabil pentru municipiul Cluj-Napoca.

 
SHARE VIA
Subscribe to Newsletter

Subscribe